MIASTECZKO LEGO

MIASTECZKO LEGO MIASTECZKO LEGO

Kreatywny weekend dla fanów Lego, w M1!

Zimowy weekend 18 i 19 lutego upłynie w M1 Zabrze pod znakiem Lego. W centrum handlowym staną specjalne strefy, w których najmłodsi a także dorośli będą mogli spróbować swoich sił konstruktorskich.

Tylko w tych dniach dzieciaki będą miały niepowtarzalną okazję bawić się w naszym Centrum Handlowym w strefach „LEGO City” i „Lego Heartlake”. Najpopularniejsze klocki świata pobudzą wyobraźnię najmłodszych, którzy będą mogli tworzyć modele według własnych, niepowtarzalnych pomysłów. Najciekawsze budowle wezmą udział w konkursach, podczas których rozdamy prezenty - niespodzianki.

Ponadto wśród atrakcji: zabawy z przyjaciółmi z Heartlake, możliwość odgrywania scenek związanych z pasjami maluchów: muzyką, sportem, tańcem, przyrodą w sektorze LEGO Friends, szansa wcielenia się w rolę strażaka, policjanta, lekarza lub lotnika w strefie LEGO City. Sektor LEGO DUPLO dostępny będzie dla budowniczych w wieku 1,5 - 5 lat. W „basenie” wypełnionym klockami oraz na stoliczkach do zabawy maluchy będą układać swoje pierwsze konstrukcje. Nieograniczone pole do swobodnego budowania i urzeczywistnienia wszystkiego, co rodzi się w wyobraźni dziecka

A dla rodziców: warsztaty edukacyjne, podczas których dowiedzą się, w jaki sposób podczas zabawy klockami LEGO DUPLO stymulować dziecięcą kreatywności i wyobraźnię, koordynację ruchową i doskonalić umiejętności manualne.

Inspirujące ćwiczenia, dzięki którymi maluchy podczas zabawy z rodzicami będą mogły nauczyć się literek, cyferek, kształtów i kolorów.

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 8:00-22:00
Sob: 8:00-22:00
Niedz: 9:00-21:00

GODZINY OTWARCIA

DZISIAJ JEST: CZWARTEK
DATA: Marzec 30, 2017

NASZE CENTRUM OTWARTE JEST W GODZINACH:
09:00-21:00

więcej

Podając swój adres e-mail, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61. Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61 informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Nasze centrum

M1 ZABRZE TO RODZINNE CENTRUM HANDLOWE, W KTÓRYM KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. 

LOKALIZATOR SKLEPÓW

SZUKASZ KONKRETNEGO SKLEPU?

ZNAJDŹ GO NA MAPIE BĄDŹ WYSZUKAJ WEDŁUG KATEGORII.

więcej