Centrum Handlowe M1 Zabrze Aktualności

Przyjdź w dniach 14-26 lutego do M1 Zabrze, zrób sobie zdjęcie na tle wielkiego serca, dodaj hastagi i życzenia

Rabaty do -50% na obuwie od M1 Zabrze! Tylko 12-13 listopada zapraszamy na zakupowe szaleństwo!

W najbliższy weekend M1 Zabrze przekształci się w Imperium Mocy. Na adeptów zakonu Jedi czekają unikalne repliki statków kosmicznych z gwiezdnej sagi, nauka sztuki walki mieczem świetlnym w Akademii Jedi i konkursy z nagrodami. Akcja trwa 3 i 4 września.

Już w sobotę 9 kwietnia w naszym centrum odbędą się kolejne zawody II etapu M1DanceBattle, pierwszej ligi tanecznej w Polsce.

W piątek 28 sierpnia startuje kolejna odsłona Loterii w Centrum Handlowym M1 Zabrze pod hasłem „Realne widoki na Jeepa Cherokee”. Do wygrania Jeep i pieniądze na zakupy!

Zimowy weekend 18 i 19 lutego upłynie w M1 Zabrze pod znakiem Lego. W centrum handlowym staną specjalne strefy, w których najmłodsi a także dorośli będą mogli spróbować swoich sił konstruktorskich.

Przyjdź do M1 w dniach 3-18 grudnia, wybierz najpiękniejszą choinkę i oddaj na nią swój głos. Ty możesz wygrać nagrody, a szkoły zgarnąć sprzęt multimedialny.

Od poniedziałku 17 października M1 Zabrze olśni blask diamentów. Dla tych którzy prawidłowo oszacują ich wagę czeka nie lada nagroda – 12 000 zł do wydania na zakupy!

Bijemy rekord Guinessa w ilości motocykli palących gumę jednocześnie.

W piątek 26 lutego rozpoczęła się kolejna odsłona Loterii w Centrum Handlowym M1 Marki. Do wygrania: Jeep® Renegade i 1 karta przedpłacona o wartości 1 500 złotych oraz 3 karty po 500 złotych każda.

Mikołajki tuż, tuż. Pozwól zabrać się wraz z rodziną w magiczny świat Świętego Mokołaja i jego dzielnej drużny. Będą słodycze, zabawy, rozdawanie upominków.

Od 16 sierpnia aż do 4 września w naszym centrum będą gościli bohaterowie popularnych produkcji.

W sobotę 14 maja w naszym centrum rozegrają się Mistrzostwa Pucharu Polski M1 we Freestyle Football. Sobotę będzie można spędzić, podziwiając najlepsze piłkarskie triki.

Robiąc zakupy w M1 Zabrze od 11 stycznia do 7 lutego o wartości min. 50 złotych masz szansę wylicytować sobie upatrzoną nagrodę.

GODZINY OTWARCIA

DZISIAJ JEST: PONIEDZIAŁEK
DATA: Luty 20, 2017

NASZE CENTRUM OTWARTE JEST W GODZINACH:
09:00-21:00

więcej

Podając swój adres e-mail, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61. Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61 informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Nasze centrum

M1 TO RODZINNE CENTRUM HANDLOWE, W KTÓRYM KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. 

LOKALIZATOR SKLEPÓW

SZUKASZ KONKRETNEGO SKLEPU?

ZNAJDŹ GO NA MAPIE BĄDŹ WYSZUKAJ WEDŁUG KATEGORII.

więcej