Zmiany w funkcjonowaniu Centrum

Zmiany w funkcjonowaniu CentrumZmiany w funkcjonowaniu Centrum

Szanowni Klienci,

uprzejmie informujemy, że Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r., począwszy od dnia 7 listopada 2020 r. do dnia 29 listopada 2020 r. ustanowiono w obiektach handlowych oraz obiektach usługowych, w tym parkach handlowych, o powierzchni sprzedaży lub świadczenia usług przekraczającej 2.000 m.kw., w tym w Centrum Handlowym M1 zakaz handlu detalicznego oraz prowadzenia działalności usługowej, z pewnymi wyłączeniami.

Wprowadzony zakaz handlu nie dotyczy sklepów, w których przeważająca działalność polega na sprzedaży: żywności i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia, produktów kosmetycznych innych niż przeznaczone do perfumowania lub upiększania, artykułów toaletowych, środków czystości, produktów leczniczych (w tym przez apteki lub punkty apteczne), wyrobów medycznych, gazet lub książek, artykułów budowlanych lub remontowych, artykułów dla zwierząt domowych, usług telekomunikacyjnych, akcesoriów samochodowych i motocyklowych oraz paliw.

Z kolei zakaz prowadzenia działalności usługowej nie dotyczy lokali w których działalność polega na świadczeniu usług: związanych z fryzjerstwem i pozostałymi zabiegami kosmetycznymi, optycznych, medycznych, bankowych, pocztowych, logistycznych oraz polegających na wydawaniu i odbieraniu przesyłek, ubezpieczeniowych, naprawy pojazdów samochodowych lub motocykli oraz naprawy lub wymiany opon i dętek, ślusarskich, szewskich, krawieckich, pralniczych, gastronomicznych polegających wyłącznie na przygotowywaniu i podawaniu żywności na wynos lub na przygotowywaniu i dostarczaniu żywności.

W Centrum Handlowym M1 otwarte pozostają:

Auchan

OBI

Vision Express

DOZ Apteka (pn-sb godz. 8:00 - 21:00)

Tauron BOK

Komfort

Rossmann

Empik

Pralnia EBS

UPC

T-Mobile

Plus/ Cyfrowy Polsat

Play

Orange

Loox - optyk

Poczta Polska

Top Zoo

Millor

InMedio

Jean Louis David - fryzjer

Czas na Herbatę

Expres – dorabianie kluczy

Masterkom

Indeco

Korekty krawieckie

Stomatologia Uśmiech

Media Markt - odbiór zamówień internetowych

 

Gastronomia – na wynos:

Berlin Doner Kebap

Silver Dragon

KFC

Wasabi Sushi

Mihiderka

McDonald's

 

Punkty na zewnątrz:

AAA auto

Norauto

Profi-Bud - kostka brukowa

Chatka Góralska

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 06:00 -22:00
Sob: 06:00 -22:00
Niedz: 08:00 -21:00
* 29 listopada centrum nieczynne
Najbliższa niedziela handlowa: 13 grudnia