Magiczny Świat Harry'ego Pottera

Magiczny Świat Harry'ego Pottera Magiczny Świat Harry'ego Pottera

 

Sala zaklęć i lekcje magii, powiew ducha Hogwartu i czarodziejskie różdżki. Już od 4 do 8 października klientów Centrum Handlowego M1 w Zabrzu zaczaruje wystawa „Magiczny Świat Harry’ego Potera”.

Zapraszamy wszystkie dzieciaki i ich rodziców do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, w którym - jak to w świecie magii, nic nie jest zwyczajne i takie jak się pozornie wydaje.

Straszne dźwięki, stare cegły, wieżyczki, ruchome obrazy, klatki z sowami, świece, pająki i pajęczyny, miotły, stanowisko alchemika z magicznymi artefaktami- to trzeba zobaczyć!

W sali zaklęć będzie można wziąć udział w niesamowitych lekcjach magii i zaklęć, które zaprezentuje specjalnie zaproszony Czarodziej! Dzieci pomogą magikowi w pokazach i będą mogły nauczyć się czarodziejskich sztuczek. Podczas warsztatów wspólnie przygotują magiczny eliksir, którego skosztować będą mogli również rodzice.
Najmłodsi milusińscy będą mogli wziąć udział w animacjach, podczas których stworzą pająki z lizaków, sowy oraz własne różdżki.

Wszystkie atrakcje są oczywiście bezpłatne a skoro będziemy czarowali, to zaczarujemy też paragony klientów Centrum Handlowego M1.

Wystarczy w weekend zrobić zakupy za min. 100 zł, podejść do magicznego punktu CZARY-MARY a pierwsze 100 osób otrzyma książkę z przygodami Harry’ego Pottera. Ale to nie wszystko! Na najmłodszych czekają unikatowe czarodziejskie różdżki.

Wstęp na wystawę i udział w zabawie jest bezpłatny.

Centrum handlowe M1 Zabrze zaprasza od 4 do 8 października w godzinach od 12 do 18.

 

 

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 08:00 -22:00
Sob: 08:00 -22:00
Niedz: 09:00 -21:00
* 21 lipca centrum nieczynne
Najbliższa niedziela handlowa: 28 lipca