Robot Trains w M1

Robot Trains w M1Robot Trains w M1

ROBOT TRAINS i SEKRETY ENERGII ODNAWIANYCH w M1 RADOM

 

M1 Radom w dniach 28-29 lutego, w godz. 12.00-20.00 opanują niesamowite EKO pociągi - Robot Trains. Musisz tam być!

Miłośników Robot Trains zapraszamy do niezwykłej strefy zabaw i doświadczeń nawiązującej do przygód sympatycznych bohaterów bajki. Strefa Robot Trains łączy w sobie elementy edukacyjne, zabawę oraz ma za zadanie budowanie świadomości dzieci na tematy związane z energią odnawialną.

Wycieczkę po krainie pociągów rozpoczniemy od spotkania z gigantyczną maskotą - Kayem, z którym dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie na specjalnie przygotowanej ściance photo.  

Ekipa Kaya pomoże dzieciom poznać sekrety elektroniki. Podczas warsztatów z elektroniki doktoranci AGH przeprowadzają dla dzieci doświadczenia na temat produkcji i wykorzystania energii elektrycznej, dużą wagę przykładając do odnawialnych źródeł energii.

Najmłodsi od razu będą mogli przetestować swoją wiedzę! Po warsztatach będą budować układ elektryczny. Prawidłowo wykonane zadanie spowoduje, np. włączenie wiatraka czy odtworzenie muzyki. Nauka i świetna zabawa w jednym!

To nie koniec zabawy! Zaprosimy dzieci na przejażdżkę rowerem. A co to ma wspólnego z odnawialnymi źródłami energii? Energia, którą wyprodukują jadąc rowerem wprawi w ruch pociąg, pokazując dzieciom zależności pomiędzy działaniem różnych sprzętów a produkcją energii.  

Na evencie nie zabraknie miejsca na zabawę. Interaktywne kolorowanki to stanowisko, na którym dzieci za pomocą ekranów dotykowych będą kolorować kolorowanki z postaciami z bajki. Na dzieci będą czekać także stanowiska do zabawy z zabawkami Robot Trains oraz Studio tatuażu gdzie wykonają zmywalne tatuaże z postaciami z bajki.

Event Robot Trains to także atrakcje sportowe. Podczas warsztatów TRICK BOARD nauczymy dzieci jazdy na bajkowej Magnetodesce DUKE'a.

W strefie Bądź jak Kay dzieci przygotują pancerz KAY'a. Będą najpierw wycinać, a następnie składać i sklejać kartonowy pancerz do noszenia na ręce - takie pancerze mają wszyscy bohaterowie bajki Robot Trains.

Każde dziecko opuści event z niezwykłą pamiątką – własnoręcznie zaprojektowanym kubeczkiem z postaciami z bajki oraz własnym imieniem. Kubeczki będą do odbioru już po kilku minutach od przygotowania przez dziecko projektu i wysłania go do magicznej FABRYKI KUBKÓW.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do zabawy i nauki z ROBOT TRAINS.

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 11:00 - 19:00

Auchan

Pon - Pt: 08:00 -22:00
Sob: 07:00 -22:00
Niedz: 09:00 -21:00
* 1 listopada centrum nieczynne
Najbliższa niedziela handlowa: 13 grudnia