Psi patrol w M1!!!

Psi patrol w M1!!!Psi patrol w M1!!!

W CH M1 w Radomiu zapowiada się wspaniałe przygotowanie do bezpiecznego zimowego szaleństwa. Dzielna brygada szczeniaków umili czas najmłodszym i zaprosi do przeżycia wspaniałych przygód.  Na dzieci czekać będą stanowiska animacyjne z mnóstwem atrakcji pozwalających im poczuć się jakby byli członkami niesamowitej ekipy, gotowej na wszystko. Ponadto, impreza będzie miała charakter edukacyjny i nie zabranie tematów związanych z bezpieczeństwem, podstawowych informacji nt. ratowania życia i zdrowia oraz zasad postępowania podczas wypadku.

W programie:

  1. Witaj w Adventure Bay - poznaj całą ekipę Psiego Patrolu. Przyporządkuj imiona do wizerunku bohaterów. Gotowy na dalsze wyzwania?

  2. Stanowisko policyjne - Pomóż Chase’owi zebrać odciski palców i obejrzyj je pod lupą.

  3. Strefa budowy- Rubble bije rekord wysokości budowli z klocków. Sprawdź to za pomocą specjalnej miary pokazującej stopień zaawansowania.

  4. Tańcz ze Skye! Naucz się nowych kroków tanecznych wraz z bohaterami serialu. Zaskocz wszystkich swoimi umiejętnościami.

  5. Na pomoc! Oceń sytuacje, wezwij pomoc i zostań bohaterem. Naucz się najważniejszych numerów ratunkowych.Wakacje wciąż trwają. A kto to posprząta plażę? Rocky nauczy Cię jak być eko! Od dziś będziesz miał w sobie eko-nawyki!

  6. Plac animacyjny – gry i zabawy dla dzieci z nagrodami. Konferansjer prowadzi konkursy wiedzy i konkury sprawnościowe oraz pogadanki z dziećmi nt bezpieczeństwa.

  7. Stanowisko plastyczne – Podziel się z nami swoim talentem i namaluj, narysuj, wyklej obrazek pt. Moja ulubiona przygoda z Psim Patrolem!

  8. Stanowisko fotograficzne - zapozuj z bohaterami w wozie strażackim dzielnego Marshalla

  9. Balonowe Zoo - stworzymy dla Ciebie balonowego Zwierzaka!

  10. Słodka Przerwa - wata cukrowa dla wytrwałych kompanów zabawy z Psim Patrolem!

Animacje na stanowiskach na pasażu trwają nieprzerwanie przez 8h od godz. 11.00 do 19.00.

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 11:00 - 19:00

Auchan

Pon - Pt: 08:00 -22:00
Sob: 07:00 -22:00
Niedz: 09:00 -21:00
* 9 sierpnia centrum nieczynne
Najbliższa niedziela handlowa: 30 sierpnia