Centrum Handlowe M1 Poznań

G-SHOCK Rangeman z GPS w Time Trend Obowiązuje od 2019-02-01 do 2019-02-28

G-SHOCK Rangeman z GPS w Time Trend

W czasie survivalowych wypraw najważniejsza jest siła i wytrzymałość. Dlatego nowemu RANGEMANOWI z pewnością nie zabraknie energii. Dlaczego? Zegarek jest zasilany podwójnie - z jednej strony specjalną indukcyjną ładowarką dołączoną do zestawu, z drugiej promieniami słonecznymi. Bez używania funkcji GPS i bez dostępu do słońca działa aż 6 miesięcy, a nieskończenie długo gdy jest w zasięgu promieni słonecznych.  Przy nieprzerwanym korzystaniu z GPS RANGEMAN działa 33 godziny. Niemniej, kiedy nasza wyprawa z włączoną nawigacją niespodziewanie przedłuża się, zegarek można przełączyć na tryb wspomagania solarem, co gwarantuje szybki zastrzyk energii. 

 

Kolejną, wspomnianą już funkcją będącą odpowiedzią marki na zapotrzebowanie fanów jest GPS. Zegarek na bieżąco łączy się z satelitą, by dokładnie wskazać nasze położenie oraz kierunek, który musimy obrać, aby osiągnąć cel. Umożliwia śledzenie trasy zarówno podczas wypraw, podróży, ale także  w trakcie joggingu. Za sprawą aplikacji G-SHOCK Connected i synchronizacji Bluetooth przemierzone kilometry można obserwować i analizować na smartfonie. Funkcja GPS LOG pozwala na otrzymanie zaawansowanych danych – informacji na temat różnicy wysokość na czytelnych wykresach, a nawet widok 3D i oś czasu podróży. Krótko mówiąc – wirtualna mapa na wyciągnięcie ręki!  Zegarek posiada także opcję Backtrack - pokieruje nas do punktu, z którego wystartowaliśmy. GPR-B1000 zapisze naszą trasę wyznaczając punkty pośrednie we wskazanych przez użytkownikach interwałach czasowych – od 4 sekund do minuty.  W pamięci zegarka można zapisać nawet 20 tras!

 

Jak na „rasowego survivalowca” przystało RANGEMAN ma potrójny sensor. Dzięki niemu posiada cyfrowy kompas, barometr, termometr i wysokościomierz. Barometr pozwala na odczyt ciśnienia od 260hPa do 1100 hPa, ale także alarmuje o nagłych anomaliach pogodowych. Termometr mierzy zakres od -10C do 60C. Natomiast wysokościomierz wskaże wartości od -700m p.p.m do 10 000 m n.p.m. RANGEMAN powiadomi również, o której możemy spodziewać się wschodu i zachodu słońca oraz pokaże wykres pływów jeśli nasza podróż odbywa się na akwenie.

 

Poza tym zegarek posiada mnóstwo innych funkcji: stoper, timer, czas światowy, 4 alarmy, wodoszczelność na poziomie 200m, automatyczny kalendarz, podświetlenie oraz tryb samolotowy. Synchronizacja Bluetooth 4.0 daje możliwość szybkiego znalezienia zagubionego telefonu. Wystarczy jeden przycisk w zegarku, aby zawieruszony smartfon wydał z siebie dźwięk.

Z uwagi na bogate wnętrze i przeznaczenie do zadań specjalnych nowy „twardziel” został solidnie opancerzony. Wstrząsoodporną konstrukcję wzbogacono pierścieniem ze stali szlachetnej i super elastycznym i jednocześnie odpornym na urazy paskiem z włókna węglowego. Specjalna obudowa chroni także wnętrze zegarka przed błotem, piaskiem i innymi zanieczyszczeniami oraz temperaturą do -20C. Co więcej, inżynierowie marki po raz pierwszy wykorzystali  w modelu G-SHOCK ceramiczny dekiel, który spełnia określoną funkcję  - umożliwia ładowanie indukcyjne.

 

Wybierając zegarki z kolekcji G-SHOCK warto upewnić się, że kupujemy u zaufanego sprzedawcy z oficjalnej dystrybucji firmy ZIBI. Mamy wówczas pewność, że czasomierze są oryginalne i chronione przez trzyletnią gwarancję, którą można przedłużyć o kolejne 3 lata. Ponadto klient otrzymuje instrukcję w języku polskim, co ma szczególne znaczenie w przypadku modeli elektronicznych wyposażonych w dodatkowe funkcje. Listę autoryzowanych punktów sprzedaży można znaleźć na oficjalnej stronie G-SHOCK www.zibi.pl/g-shock/ w zakładce „Salony sprzedaży”.

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 08:00 -22:00
Sob: 07:00 -22:00
Niedz: 09:00 -21:00