Dzień Życzeń w M1 Poznań

Dzień Życzeń w M1 PoznańDzień Życzeń w M1 Poznań

Dlaczego warto być życzliwym? W jaki sposób okazywać innym pozytywne emocje? Odpowiedzi na te pytania można będzie usłyszeć już 29 lutego (sobota) w Centrum Handlowym M1 w Poznaniu (ul. Szwajcarska 14) podczas eventu “Dzień życzeń”. Na scenie wystąpią największe gwiazdy popularnej aplikacji do nagrywania krótkich form wideo. 

Obchodzenie Światowego Dnia Życzliwości tylko 21 listopada to za mało. Dlatego event „Dzień Życzeń” promuje życzliwe zachowania przez cały rok. Nie tylko wśród klientów M1 Poznań, ale wśród wszystkich Polaków. Spotkanie z influencerami jest pretekstem do tego, aby mówić, jak ważne są miłe gesty i słowa, pozytywne nastawienie do siebie, innych i planety. Tego dnia organizatorzy będą przypominać o tym, że pozytywna energia, którą przekazujemy innym, wraca do nas z nawiązką! To, jak ważnym tematem jest życzliwość, potwierdzają wyniki badań. W porównaniu z innymi narodami, Polacy postrzegają samych siebie jako mniej skłonnych do mówienia miłych rzeczy. 56 procent z nas uważa, że Polacy są mniej serdeczni. Razem, podczas eventu “Dzień życzeń” możemy to zmienić.

Od godziny 12.00 na scenie w M1 Poznań pojawią się ambasadorzy eventu, a są nimi: Martyna Zbirańska (@pysia67), Dariusz Różański (@darius.escandalo), Zuzanna Tonicka (@to_zuzia_), Maja Konopka (@konopiaa), Patryk Zapała (@colorowyy) oraz Michał Witkowski (@witkowski_). W roli prowadzącego wystąpi znany youtuber Łukasz Walaszek (@yoczook_official). Każdy będzie miał szansę dostać się do drużyny jednego z ambasadorów i razem z nim nagrać krótki film. Wszystkie materiały gwiazd nagrane z publicznością, które powstaną tego dnia, będą pokazywane na scenie. Widzowie zdecydują, który z nich jest najlepszy. Tematem przewodnim imprezy jest #bądźżyczliwy. Dlatego też dla publiczności oprócz spotkań z influencerami przygotowano zabawę integracyjną „Poznajmy się”. Będzie ona mobilizowała do tego, żeby jak najwięcej dowiedzieć się o innych osobach, które uczestniczą w evencie. W okolicach sceny każdy będzie mógł napisać swoje życzenie i zawiesić je na Drzewie Życzeń. Organizatorzy przygotowali też zestaw życzeń od siebie, które zainteresowane osoby będą mogły wylosować. Podczas familiady zostanie poruszony temat tego, jak być życzliwym dla planety. Na uczestników imprezy czeka też możliwość zdobycia autografu swojej ulubionej gwiazdy na specjalnym plakacie oraz wspólne zdjęcie z idolem. Osoby biorące udział w imprezie będą mogły również zadać pytanie swoim idolom podczas Q&A, a także nagrać z nimi wyjątkowy materiał wideo. Dla uczestników konkursów organizatorzy przygotowali całą masę atrakcyjnych nagród.
Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Zgoda na wizerunek dla osób, które chcą być w drużynie ambasadora i wystąpić na scenie:

https://docs.google.com/document/d/1rAXpD8VfIJa37hF8dicIv39inbtBmY3VxX7abLjD0PE/edit?fbclid=IwAR1umWaVf4yAndpRIuC7B5XHmUaDc3TFMct1x0wZ6vWblgrgj-xS-aw_EMs

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 08:00 -22:00
Sob: 07:00 -22:00
Niedz: 09:00 -21:00
* 24 stycznia centrum nieczynne
Najbliższa niedziela handlowa: 31 stycznia