VR CITY w M1 Marki!

VR CITY w M1 Marki!VR CITY w M1 Marki!

Rozrywka najwyższej jakości w 360 stopniach – oto nowo otwarte VR CITY w M1 Marki.

Gaming to najszybciej rozwijający się obszar rozrywki. Najnowsza technologia Virtual Reality, coraz lepsze doznania plus ekstremalnie realistyczna grafika pozwalają użytkownikowi przenieść się w cyfrowy świat i kreować swoją wirtualną rzeczywistość.

VR City to przestrzeń multimedialna podzielona na dwie strefy: VR Cinema oraz  VR Sport. Nowatorski projekt, który w tym tygodniu miał swoją premierę w Centrum Handlowym M1 Marki. 

VR Cinema

Będąc w kinie i oglądając film, z pewnością każdy z nas nie raz zastanawiał się, co się dzieje za jego plecami podczas gdy na pierwszym planie rozgrywa się wartka akcja?  Teraz już wiadomo - bo w VRowym kinie niczego nie można ukryć! Widz ogląda to co chce i jak chce i może do woli rozglądać się, szukając ciekawych detali i zwrotów akcji podczas całego seansu.

W centrum handlowym M1 Marki na wszystkich chętnych czekają wyprawy na krańce świata, najnowsza wersja kultowego anime „Ghost In the Shell” w wersji VR czy adaptacja oparta na opowiadaniu science-fiction Philipa K. Dicka „The Great C”. Teraz każdy będzie mógł przyjrzeć się temu, czego dotąd nie widział i doświadczyć niedoświadczonego.

VR Sport

W świecie Virtual Reality sportowa rywalizacja nabiera zupełnie nowego wymiaru i znaczenia. To już nie jest zwykła meczowa rozgrywka na ekranie telewizora czy monitora. To prawdziwa akcja w wirtualnym świecie! Klasyki, hity i niespotykane nigdzie indziej nowości ze świata gier – to właśnie strefa multiplayerowych rozgrywek w VR City. Obszerne pole gry 4x4m zapewnia bezpieczeństwo i komfort, dzięki czemu możliwe stało się swobodne poruszanie: kucanie, podskakiwanie, machanie rękoma, czy wyprowadzanie ciosów -a wszystko po to, by gry były jak najbardziej dynamiczne i satysfakcjonujące.
VR sport to połączenie świetnej rozrywki z wysiłkiem fizycznym, oferuje grę w bezpośrednim kontakcie z przeciwnikiem, a rozgrywkę mogą na żywo oglądać znajomi i przyjaciele graczy.

Każdy kiedyś chciał stanąć w prawdziwym ringu albo przejechać tor samochodem Formuły 1. Jednak dotychczasowe technologie były jedynie zwykłym półśrodkiem technicznie ograniczającym emocje i doznania. Ale nie w świecie Virtual Reality, gdzie z łatwością można poczuć się jak prawdziwy strong man albo kierowca bolidu F1. VR nie ma żadnych ograniczeń - wystarczy założyć gogle by wcielić się w jedną z wielu kultowych postaci.

Serdecznie zapraszamy!

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 08:00 -22:00
Sob: 07:00 -22:00
Niedz: 09:00 -21:00

Obi

Pon - Pt: 06:30 - 21:00
Sob: 06:30 - 21:00
Niedz: 09:00 - 20:00
* 19 lipca centrum nieczynne
Najbliższa niedziela handlowa: 30 sierpnia