OKO W OKO Z AVENGERSAMI W M1 ŁÓDŹ

OKO W OKO Z AVENGERSAMI W M1 ŁÓDŹOKO W OKO Z AVENGERSAMI W M1 ŁÓDŹ

 

Avengers to najsłynniejsza drużyna superbohaterów na świecie. Podczas wyjątkowego eventu w M1 Łódź, który potrwa od 11 do 22 października, będziesz mógł poznać ich sekrety i – dosłownie! – zmierzyć się z nimi.

Czekają na Ciebie realnych rozmiarów figury postaci z uniwersum Marvela – niektóre z nich sięgające prawie 3 metry! Zasiądź na tronie Asgardu u boku nieziemskiego Thora. Poczuj się członkiem zespołu ratującego świat na pokładzie lotniskowca z Kapitanem Ameryką i jego Harleyem Davidsonem. Stań obok Iron Mana i góruj nad upadłym Ultronem. Zrób sobie zdjęcie z Hulkiem i podziwiaj jego wielkość. Na koniec dołącz do legendarnego Spider-Mana  – uważaj tylko, aby nie zaplątać się w jego sieć!

Daj się natomiast opleść sieci przygód, filmów i gier. Stań u boku największych herosów wszechczasów i wejdź do świata komiksu. Przy każdej postaci będzie znajdowała się multimedialna encyklopedia, z której dowiesz się wszystkiego o Avengersach i Spider-Manie.

Ale to nie wszystko; zajrzyj też do Laboratorium Hulka, zeskanuj swoją dłoń i sprawdź, czy przypadkiem nie jesteś jego krewnym. Być może właśnie w Tobie odkryjemy modyfikację DNA. Możesz też wykonać test Avengers i sprawdzić, do którego z superbohaterów jesteś najbardziej podobny.

Wstęp bezpłatny!

 

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 09:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 08:00 -22:00
Sob: 08:00 -22:00
Niedz: 09:00 -21:00
* 23 czerwca centrum nieczynne
Najbliższa niedziela handlowa: 30 czerwca