LEGO

LEGOLEGO

Czas na dobrą zabawę w M1 Łódź!

Kraina  klocków LEGO, zabawa w archeologów i budowanie dużych szkieletów dinozaurów oraz konkursy z nagrodami.

Już 28 i 29 września (sobota i niedziela) w Centrum Handlowym M1 w Łodzi odbędzie się nietypowe wydarzenie.

W trzech specjalnych strefach – konkursowej, swobodnego budowania i „archeologicznej” – na młodych uczestników wydarzenia i ich rodziców czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Strefa „stanowisk archeologicznych” i budowania mozaiki.

Zabaw się z nami i weź udział w budowaniu szkieletu prehistorycznego gada Triceratopsa, Tyranozaurusa Rex i Stegozaura.

Zapraszamy również do budowania dużej tematycznej mozaiki. Mamy do dyspozycji pół miliona kolorowych klocków i cały dzień radosnego dodawania elementów do ogromnej układanki - obrazu.

Strefa konkursowa

W godz. 11:00-19:00 na pasażach pojawi się specjalna strefa konkursowa związana z kultowymi klockami LEGO®. Zadaniem uczestników będzie tworzenie własnych prac na zadany temat. Autorzy najciekawszych budowli zostaną nagrodzeni upominkami.

Rozbuduj swoją wyobraźnię!

Druga strefa – swobodnego budowania –  to miejsce, w którym fantazja nie zna granic. To właśnie tutaj dzieci wraz ze swoimi rodzicami będą mogli w pełni oddać się swojej wyobraźni i za pomocą klocków LEGO wykreować swój własny świat. Po zakończeniu zabawy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Zabawa w najlepsze

W strefie LEGO DUPLO®, na najmłodsze dzieci (1,5–5 lat) czekają baseniki wypełnione klockami. Prowadzący opowiedzą chętnym o metodach stymulowania dziecięcej kreatywności, wyobraźni i koordynacji ruchowej. Zaprezentują także wskazówki dotyczące rozwijania umiejętności społecznych, a także pokażą ćwiczenia ułatwiające naukę literek, cyferek, kształtów i kolorów.

 

Zapraszamy!

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 09:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 08:00 -22:00
Sob: 08:00 -22:00
Niedz: 09:00 -21:00
* 4 października centrum nieczynne
Najbliższa niedziela handlowa: 13 grudnia