Kolejkoland

KolejkolandKolejkoland

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy złożonej z 5 stref:

- trzech profesjonalnych makiet kolejowych

- miasteczka bezpieczeństwa

- kolejowego placu zabaw dla najmłodszych

- mini kina Kolejkoland

- stoiska z kolejowymi upominkami i kolejkami

 

Makiety są interaktywne i każdy pod opieką instruktora może sterować składami pociągów. Zwiedzający w przystępnej zabawowej formie poznają podstawowe zasady ruchu kolejowego i drogowego oraz podstawowe pojęcia i zasady z dziedziny transportu. Uczą się bezpiecznych zachowań i poznają historię światowego kolejnictwa. W ramach warsztatów edukacyjnych biorą udział w kreatywnych zabawach realizowanych w dedykowanych strefach aktywności.

Dwie profesjonalne, interaktywne makiety kolejowe są przystosowane do nauki samodzielnego sterowania pociągami. Czwarta makieta zbudowana jest z klocków Lego, obok znajduje się strefa kreatywnej zabawy z klockami do tworzenia własnych konstrukcji.

W mini kinie Kolejkoland wyświetlane są bajki ze znanymi i lubianymi kolejowymi bohaterami oraz film w przystępny sposób prezentujący historię światowego kolejnictwa od pierwszych parowozów do dzisiejszych szybkich kolei.

Najmłodsi do dyspozycji mają duży wybór zabawek kolejowych na kreatywnym plac zabaw, gdzie pod opieką animatora budują z drewnianych klocków składy pociągów i trasy kolejowe.

Zapraszamy!

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 09:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 08:00 -22:00
Sob: 08:00 -22:00
Niedz: 09:00 -21:00
* 4 października centrum nieczynne
Najbliższa niedziela handlowa: 13 grudnia