Centrum Handlowe M1 Częstochowa

Nowa kolekcja w Lee Cooper Obowiązuje od 2019-02-19 do

Nowa kolekcja w Lee Cooper

Lee Cooper: W salonach Lee Cooper już Wiosna!

Lee Cooper startuje z kampanią Wiosna Lato 2019 - London Everywhere, świętując wyjątkową wielokulturowość Londynu z całą jego różnorodnością.

Rozszerzając eksponowanie klasycznego Londynu ,marka dumnie podkreśla obecny stan miasta - różnorodnego tygla kultur, który tworzy prawdziwie wyjątkowe miasto, w którym rozwija się kreatywność i globalna kultura.

Przesłanie Lee Coopera o jedności widoczne jest, gdy podążamy za naszymi czterema bohaterami w 24-godzinnej podróży, przemieszczając się pomiędzy chińskim barem dim sum a karnawałowym brazylijskim barem, do późnej nocy rave Bhangra i tureckiej hali po godzinach. Na końcu staje się oczywistym, iż te międzynarodowe imprezy są faktem w całej stolicy - London Everywhere. Ścieżkę dźwiękową podróży zapewnia Londyńczyk, Alex Session. Dzięki włączeniu house, garage, niezliczonej ilość brytyjskich basów i miejskich smaków w jego produkcję, utwór ma bezkompromisowe londyńskie brzmienie, które uosabia wielokulturowe wpływy miasta.

Wiosenno-letnia kampania oferuje za kulisami migawkę zarówno muzyczną, jak i wizualną, która ujawnia bogatą różnorodność i kulturową energię 24-godzinnego Londynu, oddając hołd dla inkluzywnego i progresywnego charakteru marki.

Salon Lee Cooper serdecznie zaprasza na zakupy.

Bądź na bieżąco i polub nas na https://www.facebook.com/LeeCooperPolska/ oraz śledź nas na https://www.instagram.com/leecooperpolska/

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 08:00 -22:00
Sob: 07:00 -22:00
Niedz: 09:00 -21:00