Wakacyjna Bitwa Tiktokerów

Wakacyjna Bitwa TiktokerówWakacyjna Bitwa Tiktokerów

#bezpiecznelato

Już 29 i 30 czerwca w M1 Częstochowa możesz spotkać największe gwiazdy popularnej aplikacji do nagrywania filmów w jednym miejscu! Każdy będzie mógł dołączyć do drużyny swojego idola i wraz z nim wziąć udział w bitwie! Ale to nie wszystko. Tym razem temat przewodni eventu to bezpieczeństwo podczas wakacji.

Każdego dnia od godziny 12.00 na scenie pojawią się ambasadorzy tej edycji bitwy, a są nimi: Oliwier Skrudlik (@_skrudliq_), Sandra Orłowska (@sysia_02), Marcelina Waniek (@marcelina.waniek), Jakub Grzybała (@jakubgrzybala), Julia Palpuchowska (@pszczolkax), Wanesa Stefaniak (@wickedwans), Julia Żugaj (@juliazugaj), Sonia Żugaj (@żugaj), Michał Witkowski (@witkowski_), Kamil Owczarek (@kamilowczarek), Jakub Buszewski (@jakubbuszewski) i Natalia Lewandowska (@nylaa.a). W roli prowadzącego wystąpi znany youtuber Łukasz Walaszek (@yoczook_official). Każdy będzie miał szansę dostać się do drużyny jednego z ambasadorów i razem z nim nagrać krótki film. Wszystkie materiały gwiazd nagrane z publicznością, które powstaną tego dnia, będą pokazywane na scenie. Publiczność zdecyduje, który z nich jest najlepszy.

Tematem przewodnim imprezy jest bezpieczeństwo podczas wakacji. Dlatego też do drużyn ambasadorów w pierwszej kolejności będą przyjmowane osoby z własnoręcznie wykonanymi plakatami, nawiązującymi do #bezpiecznelato. Ambasadorzy będą opowiadali o swoich doświadczeniach podczas wakacji i zasadach, których należy przestrzegać, żeby te dwa miesiące były wypełnione tylko przyjemnościami. A co jeśli nie wszystko przebiega zgodnie z założonym scenariuszem? Wiedzę potrzebną do tego, aby reagować w trudnych sytuacjach będzie można zdobyć podczas pokazu pierwszej pomocy. W programie znalazł się również quiz wiedzy na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

Na uczestników imprezy czeka też możliwość zdobycia autografu swojej ulubionej gwiazdy na specjalnym plakacie oraz wspólne zdjęcie z idolem. Osoby biorące udział w imprezie będą mogły również zadać pytanie swoim idolom podczas Q&A, a także nagrać z nimi wyjątkowy materiał wideo.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 08:00 -22:00
Sob: 07:00 -22:00
Niedz: 09:00 -21:00