Bitwa TikTokerów

Bitwa TikTokerówBitwa TikTokerów

 

Już 3 i 4 listopada w M1 możesz spotkać największe gwiazdy popularnej aplikacji!

 W M1 w Częstochowie każdy będzie mógł dołączyć do drużyny swojego idola i wraz z nim wziąć udział w bitwie!

Start imprezy każdego dnia o godzinie 12.00.

3 listopada odbędzie się pierwsza część eventu czyli Wielka Bitwa Tiktokerów: Eliminacje.
Od godziny 12:00 na terenie centrum handlowego będzie można spotkać Michała Witkowskiego (@witkowski_), Patryka Zapałę (@colorowyy), Monikę Kociołek (@monika.kociolek), Marcelinę Waniek (@cysiowataa), Klaudię Krajewską (@Klaudia.Krajewska) oraz Lukasza Walaszka (@yoczook_official). Na uczestników imprezy czeka możliwość zdobycia autografu swojej ulubionej gwiazdy na specjalnym plakacie oraz wspólne zdjęcie z idolem na ściance.

Osoby biorące udział w imprezie będą mogły również zadać pytanie swoim idolom podczas Q&A, a także nagrać z nimi wyjątkowy materiał wideo. Oprócz tego, widzowie wezmą udział w konkursie na temat wiedzy o bezpieczeństwie w internecie i specjalnych warsztatach z nagrywania krótkich form wideo. Drużyna, która zwycięży w eliminacjach pierwszego dnia bitwy, dostanie się do finału, który będzie miał miejsce drugiego dnia imprezy.

4 listopada odbędzie się finał imprezy Wielka Bitwa Tiktokerów. W M1 będzie można spotkać ponownie Michała Witkowskiego i Yoczooka, ale też  nową grupę gwiazdy popularnej aplikacji do nagrywania filmów – Karola Pieszkę (@pieszkovx), Martynę  Zbirańską (@pysia67), Maksymiliana Ziębę (@bo.czeq) i Kamila Owczarka (@kamilowczarek). Tego dnia zostanie wyłoniona zwycięska drużyna, której członkowie otrzymają wyjątkowe nagrody. Widzowie ponownie otrzymają możliwość zadania pytań swoim idolom podczas Q&A, wezmą udział w nagraniu TikToka. Ponadto będą mogli uzyskać autografy influencerów na specjalnych plakatach oraz zrobić sobie z nimi zdjęcia na ściance.

W roli prowadzących Bitwę wystąpią Yoczook oraz Michał Witkowski.

A już dziś załóż konto na TikToku i oznacz swój materiał w następujący sposób – #WielkaBitwaTiktokerów, #M1Częstochowa!

 

M1 Częstochowa zaprasza

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 08:00 -22:00
Sob: 07:00 -22:00
Niedz: 09:00 -21:00
* 20 października centrum nieczynne
Najbliższa niedziela handlowa: 27 października