Centrum Handlowe M1 Bytom

DOJAZD autobusem

Linia autobusowa nr 17 z dworca MPK/PKP Bytom w kierunku Tarnowskie Góry 
Linia nr 19 z dworca MPK/PKP w kierunku Tanowskie Góry
Linia 608 z Radzionkowa w kierunku Bytom - Miechowice

 

LINIA BEZPŁATNA  DLA KLIENTÓW M1 BYTOM  
  TRASA M1 BYTOM - PIEKARY ŚLĄSKIE KOLONIA JÓZEFKA - M1 BYTOM
  Przystanki       1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  
1 Kolonia Józefka       08:30 09:30 10:30 11:30 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00  
2 Osiedle Wieczorka Dw.       08:32 09:32 10:32 11:32 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02  
3 Osiedle Wieczorka Szkoła       08:33 09:33 10:33 11:33 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03  
4 Piekary Śląskie Dwór       08:35 09:35 10:35 11:35 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05  
5 Piekary Śląskie Kościół        08:37 09:37 10:37 11:37 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07  
6 Szarlej Poczta       08:39 09:39 10:39 11:39 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09  
7 Szarlej Wyszyńskiego       08:42 09:42 10:42 11:42 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12  
8 Przyjazd M1 Bytom       08:55 09:55 10:55 11:55 13:25 14:25 15:25 16:27 17:27 18:27  
                               
1 Wyjazd M1 Bytom       09:00 10:00 11:00 12:40 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 19:20  
2 Pod Lipami       09:15 10:15 11:15 12:48 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 19:30  
3 Piekary Śląskie Kościół       09:17 10:17 11:17 12:51 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 19:31  
4 Piekary Śląskie Dwór       09:09 10:09 11:19 12:53 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 19:34  
5 Osiedle Wieczorka Szkoła       09:21 10:21 11:21 12:55 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 19:36  
6 Osiedle Wieczorka Dw.       09:23 10:23 11:23 12:56 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 19:38  
7 Kolonia Józefka       09:25 10:25 11:25 12:58 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 19:40  
                               
                               
  Kursuje od Poniedziałku do Niedzieli                        
  W dni ustawowo wolne od handlu kursy do M1 Bytom - Piekary Śląskie Józefka - M1 Bytom nie będą się odbywały        

Mapa dojazdu

  

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 08:00 -22:00
Sob: 08:00 -22:00
Niedz: 09:00 -21:00

Media Expert

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Obi

Pon - Pt: 07:00 - 21:00
Sob: 07:00 - 21:00
Niedz: 09:00 - 20:00
Copyright © 2019 M1 CENTRUM All right reserved
Designed by BUZZ GROUP