Promocja serialu Legion w M1 Marki

Promocja serialu Legion w M1 MarkiPromocja serialu Legion w M1 Marki

ODKRYJ ŚWIAT SUPERBOHATERA MARVELA!

Wmawiano mu, że jest psychicznie chory. Zapewniano, że jego rzeczywistość jest tylko złudzeniem. Ale jego umysł przekraczał granice, których zwykli śmiertelnicy nie są w stanie pojąć. Poznaj tajemne moce umysłu z Davidem Hallerem, superbohaterem Marvela!

Zastanów się: a może w Twoim umyśle też drzemią ukryte supermoce?

Sprawdź to osobiście! Przyjdź 4 lutego do Centrum Handlowego M1 w Markach i poczuj się jak superbohater Marvela z serii X-Men!

Dzięki specjalnym atrakcjom będziesz mógł doświadczyć swojej supermocy i poznać fragmenty nowej serii Legion emitowanej od 9 lutego na kanale FOX! Zajrzyj w głąb ludzkiej głowy, sprawdź czy potrafisz panować nad własnym umysłem! Dzięki niesamowitemu interfejsowi mózg-komputer każdy będzie miał możliwość sterowania obiektami na odległość bez użycia rąk - jedynie za pomocą swego umysłu!

Przyjdź i baw się całą rodziną, daj się zahipnotyzować kinetycznym atomom. Zobacz fizyczny i wirtualny model mózgu. Wypróbuj nowoczesne technologie i sprawdź, czy będziesz potrafił zapanować nad własnym umysłem!

Jest to też niepowtarzalna szansa, by poczuć się jak prawdziwy superbohater Marvela! Dzięki specjalnie zaprojektowanej aplikacji, będziesz mógł nagrać własną scenę ze swoją supermocą. Każdy otrzyma gifa ze swoją diagnozą!

Zapraszamy całe rodziny już 4 lutego w godz. 11-19 do Centrum Handlowego M1 w Markach. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny, a poznanie mocy swego umysłu – bezcenne.

Centrum handlowe M1

Pon - Pt: 09:00 - 21:00
Sob: 09:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00

Auchan

Pon - Pt: 8:00-22:00
Sob: 8:00-22:00
Niedz: 9:00-21:00

GODZINY OTWARCIA

DZISIAJ JEST: CZWARTEK
DATA: Marzec 30, 2017

NASZE CENTRUM OTWARTE JEST W GODZINACH:
09:00-21:00

więcej

Podając swój adres e-mail, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61. Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez METRO Properties sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 02-183) przy al. Krakowskiej 61 informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Nasze centrum

M1 MARKI TO RODZINNE CENTRUM HANDLOWE, W KTÓRYM KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. 

LOKALIZATOR SKLEPÓW

SZUKASZ KONKRETNEGO SKLEPU?

ZNAJDŹ GO NA MAPIE BĄDŹ WYSZUKAJ WEDŁUG KATEGORII.

więcej